Sektöründe 12 yıllık güzellik bakım cihazları ve ürünleri ithalat ve üretimi yapan CESA KOZMETİK MEDİKAL  firmasının kuruluşudur.

Güzellik Teknolojilerine yakından takip ederek değişen ve gelişen ihtiyaçlara cevap verebilmektedir.

Pelay Güzellik Akademisi kursiyerlerine bu tecrübe ve piyasa gücüyle destek vererek gerek güzellik salonu kurulumu aşamasında gerekse, işe yerleştirme imkanı sunarak ayrıcalık sağlamaktadır. Kursiyerlerimiz CESA Kozmetik'in organize ettiği yurtiçi eğitim seminerlerine ücretsiz katılabilmektedirler.
Pelay Güzellik Akedemisinde; Eğitimi tamamlayan kursiyerlerimiz. 

Kalıcı Makyaj, İğneli epilasyon, Manikür  Pedikür, Cilt Bakımı, IPL epilasyon, Zayıflama konusunda bilgili ve etkin estetisyenler olarak güzellik bakım sektöründe yer edinecektir. 
Ankara'nın Yenimahalle İlçesi Batıkent Semtinde Metro İstasyonuna çok yakın bir konumda olmasından dolayı ulaşımı oldukça rahattır.

Neden Pelay Akademi
Bu sorunun cevabı için Pelay Güzellik Akademisinin avantajlarından biraz bahsetmek isterim.Küçük gruplar halinde oluşturduğumuz sınıflarda teori ve çok sayıda uygulama yapma imkanınız olacaktır.
Kursiyerlerimizi memnun ve güler yüzlü görmek bizleri fazlasıyla mutlu etmektedir.Dolayısı ile her kursiyerimizle bizzat ilgilenilecektir.
Ödeme koşulları baştan konuşulduğu gibi kalacak,sizi yeni masraflar ile şaşırtmayacağız..
Sizler eğitim sonrasında güncel cihazlar ve ürünler kullanabilecek duruma gelerek,donanımlı ve etkin bir güzellik uzmanı olacaksınız.