Göz Çevrenizin Bakımına Özel Kılavuz

Göz Çevrenizin Bakımına Özel Kılavuz

Bu hassas bölge, yüzünüzün geri kalanından farklı bir bakım gerektirir. Eğilim için bu yapılması ve yapılmaması gerekenleri izleyin ve ince çizgilerden şişkinliğe kadar yaygın sorunları nasıl çözeceğinizi öğrenin.

Gözleriniz ruhunuza açılan bir pencereyse, etraflarındaki cilde elinizden gelen en iyi şekilde bakmak isteyeceksiniz. Göz çevreniz vücudunuzun en ince ve en hassas bölgelerinden biridir.

Bir araştırmaya göre, göz bölgesi cildinde yüzünüzün ve vücudunuzun geri kalanı kadar çok yağ bezi ve kolajen bulunmaz, bu da onu kuruluğa, sarkmaya, çizgilere ve kırışıklıklara daha yatkın hale getirir. Aslında, araştırmalar cildin daha az yağ (yağ) bezlerine sahip bölgelerinin daha az yoğun olduğu ve kırışıklara daha yatkın olduğu sonucuna varmıştır, bu nedenle kazayağı bu kadar büyük bir sorundur.

Göz Çevrenizdeki Deriye Eğilmek İçin Yapılması ve Yapılmaması Gereken 3 Şey

  1. Göz Cildinizi Tedavi Edin

Göz kremleri insanların unuttuğu ve sıklıkla kullanmadığı şeylerden biri. İhtiyacı olan nemi sağlamak için bölgeye nüfuz edebilen bir nemlendiriciye ihtiyacınız var.

  1. İşi Bitirmek İçin Düzenli Yüz Nemlendiricinize Güvenmeyin

Pek çok kişi normal nemlendiricilerini gözleri için kullanıp kullanamayacaklarını soruyor ve çoğu zaman cevap hayır oluyor. Göz kapağı derisi için özel olarak tasarlanmış bir göz kremine ihtiyacınız var. Yüz serumları ve nemlendiriciler, göz altı cildi için çok güçlü bir konsantrasyon olan retinoidler gibi aktif bileşenler içerebilir.

  1. Göz Kremi Seçerken Aktif Maddeleri Tercih Edin

Hassas bir bölge olması, yumuşak bir nemlendiriciye ihtiyacınız olduğu anlamına gelmez. Aranacak en iyi şeylerden biri, bir A vitamini türevi olan retinol içeren bir göz kremi. Retinol içeren bir göz kremi, retinol içeren tipik bir yüz kreminden farklı olacaktır. Online slots sites are The unique data provided by the new satellite will complement these observations and will be applied to the Earths systems in general and the atmosphere in https://casinodulacleamy.com/ particular. either illegal or not licensed.  Tahriş riski nedeniyle, tahriş riskini azaltırken hidrasyonu artırmak için daha düşük konsantrasyonda retinol ve daha yumuşatıcı bir bazda (nemlendirme anlamına gelir; hyaluronik asit gibi bileşenler arayın) özel olarak formüle edilecektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.