Hakkımızda

Pelay Güzellik Akademisi’ne Hoşgeldiniz

Picture
Güzellik dünyasına ilk adımı birlikte sağlam bir şekilde atalım.

Misyonumuz

Pelay Güzellik Akademisi, yenilikçi, inovasyona açık, mesleğini seven, insan ilişkilerinde başarılı ve etkin güzellik uzmanları yetiştirmeyi amaç edinmiştir.

Vizyonumuz

Akademimiz, mezun kursiyerlerini ülkemizin her yerinde alanında başarılı, söz sahibi olan, güzellik uzmanları olarak görebilmektir. Eğitim süresinin sonunda iletişimimizi hiç koparmadan bulundukları illerde Pelay Güzellik Akademisini temsil edecek bir konuma getirmeyi hedeflemektedir.

Değerlerimiz

Nezaket, sorumluluk, saygı, görgü kurallarının yanı sıra çalışma alanımızın insan vücudu olduğu bilinciyle kullanılan kozmetik ve yöntemlerin seçiminde üst düzeyde hassasiyettir.

Hakkımızda

Picture
Pelay Güzellik Akademisi, sektöründe 1999’dan bu yana yıllık güzellik bakım cihazları & ürünleri ithalat ve üretimi yapan CESA Kozmetik Medikal firmasının kuruluşudur. Güzellik Teknolojilerine yakından takip ederek değişen ve gelişen ihtiyaçlara cevap verebilmektedir. Pelay Güzellik Akademisi kursiyerlerine bu tecrübe ve piyasa gücüyle destek vererek gerek güzellik salonu kurulumu aşamasında gerekse, işe yerleştirme imkânı sunarak ayrıcalık sağlamaktadır. Kursiyerlerimiz CESA Kozmetik’in organize ettiği yurtiçi eğitim seminerlerine ücretsiz katılabilmektedirler. Pelay Güzellik Akedemisi’nde, eğitimi tamamlayan kursiyerlerimiz: Kalıcı Makyaj İğneli epilasyon, Manikür Pedikür, Cilt Bakımı, IPL epilasyon, Zayıflama konusunda bilgili ve etkin estetisyenler olarak güzellik bakım sektöründe yer edinecektir. Ankara’nın Yenimahalle İlçesi Batıkent Semtinde Metro İstasyonuna çok yakın bir konumda olmasından dolayı ulaşımı oldukça rahattır.

Neden Pelay Akademi?

Picture
Akademimizin diğer kurslardan ayıran en belirgin özelliği, kursiyerlerine kurs bitiminden sonra sağladığı işe yerleştirme ve yeni işyeri açacaklara CESA Kozmetik’in tecrübeleri ile verdiği danışmanlık hizmetidir. Küçük gruplar halinde oluşturduğumuz sınıflarda teori ve çok sayıda uygulama yapma imkânınız vardır. Kursiyerlerimizi memnun ve güler yüzlü görmek bizleri fazlasıyla mutlu etmektedir. Dolayısı ile her kursiyerimizle bizzat ilgilenilecektir. Sizler eğitim sonrasında güncel cihazlar ve ürünler kullanabilecek duruma gelerek, sektörde aranılan, donanımlı ve etkin bir güzellik uzmanı olacaksınız.

Eğitimcilerimiz

Pelay Güzellik Akademisi

Picture

Bilgi Alın

Bir telefon kadar uzağınızdayız. MEB onaylı Güzellik Uzmanlığı, Kalıcı Makyaj, Epilasyon Uygulayıcısı eğitimleri ile uzmanlık isteyen diğer sektörel eğitimlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

CESA Kozmetik

Pelay Güzellik Akademisi, sektöründe 1999’dan bu yana yıllık güzellik bakım cihazları & ürünleri ithalat ve üretimi yapan CESA Kozmetik Medikal firmasının kuruluşudur. Güzellik Teknolojilerine yakından takip ederek değişen ve gelişen ihtiyaçlara cevap verebilmektedir.

Kurslarımız

Kurslarımız, becerilerinizi geliştirmenize ve kendi hızınızda öğrenmenize olanak tanır. Öğrenmenin en iyi yolu deneyim yoluyladır. Küçük sınıflar, 10 veya daha az öğrenci ile bire bir eğitim sunma olanağına sahibiz.

Mezunlar

Mezun kursiyerlerimiz ülkemizin her yerinde, alanında başarılı, söz sahibi olan, güzellik uzmanları olarak görülmektedir. Eğitim süresinin sonrasında da iletişimimizi hiç kesmiyoruz.

Bizimle iletişime geçin

    Akademiye başvuru formunu doldurun